Všechny volné pozice

Elektrikář technických služeb T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o.

Počet nabízených pracovních pozic: 1

Pracoviště: Frýdlant nad Ostravicí

Náplň práce:

  • Instalace a zapojení elektrických zařízení
  • Opravy a údržba elektrických zařízení
  • Kontrola provedených prací
  • Montáže elektrických zařízení a strojů
  • Odstraňování závad z revizních zpráv

Požadujeme:

  • Kvalifikace pro práci s elektrickými zařízeními – dle el. vyhl. č. 50/1978 Sb., min. § 6 a vyšší
  • Vítané další osvědčení a dovednosti v oboru
  • Vzdělání SŠ, SOU obor elektro, praxe výhodou
  • Schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma)
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • Ochota učit se novým věcem a vstřícnost k potřebám společnosti
  • Pracovitost
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Flexibilita
  • ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou, není nutností)

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti
  • práce na HPP
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravné
  • Pracovní poměr:  na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • Hrubá měsíční mzda: nástupní mzda: od 200 Kč/hod
  • prémie
  • Nástup možní ihned nebo dle dohody

V případě zájmu, prosíme, o zaslání stručného životopisu na: smidova@termo.biz

 Telefonní kontakt: Martin Ožana tel.: 775 873 739

Pokud máte pocit, že to je Vaše práce snů, neváhejte a pošlete nám něco o sobě. Těšíme se na Vás!

Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.